Życzenia Urodzinowe dla siostry

Życzenia urodzinowe dla siostry mogą być nie lada zagwozdką. Z jednej strony koniecznie trzeba przekazać jej najbardziej serdeczniejsze myśli i gratulacje, a z drugiej pozostaje chęć zrobienia jej psikusa. Życzenia urodzinowe dla siostry śmieszne mogą być bardzo, jednak nie każdej z nich będą się podobać. Dlatego pośród gotowych, specjalnie zredagowanych życzeń najlepiej wybrać takie, które będą optymalnie pasować do charakteru solenizantki. Śmieszne życzenia urodzinowe dla siostry przeznaczone są dla tych bardziej wyluzowanych. Natomiast siostrze o nieco mniejszym poczuciu humoru, lepiej przesłać uniwersalny, inspirujący tekst z serdecznymi gratulacjami i wyrazami szacunku. W obu przypadkach każda siostra z pewnością poczuje się spełniona i doceniona przez rodzeństwo.

Myślę, że prawdopodobnie spodziewasz się żartu na temat wieku lub coś w tym stylu, ale… Nie będę mówił nic o tym szarym włosie, który widzę nad prawym uchem! Wszystkiego najlepszego!

Nie mogę uwierzyć, że ktoś taki denerwujący i niedojrzały dorósł by być kimś, kogo mocno kocham i uważam jednego z moich najlepszych przyjaciół! Happy Birthday dla mojej wspaniałej, pięknej i inteligentnej siostry!

Najdroższa siostro, proszę przestań być młodsza ode mnie co roku! To nie jest sprawiedliwe! Najlepsze życzenia w tym specjalnym dniu. Niech twoje piękno i humor nigdy nie znikną!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Wyglądasz jak małpa i powinnaś mieszkać w zoo! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Gratulacje, siostrzyczko! Jesteśmy rodzeństwem od ilu lat? Straciłem rachubę … Oby jeszcze przynajmniej sto lat!

Nie mam lepszego przyjaciela niż Ty, bo nie ma lepszego przyjaciela niż siostra! Ludzie mówią, że to dlatego, że nie mam przyjaciół! Najlepszego, moja słodka siostro!

Żadna z nas nie jest doskonała, ale nasze niedoskonałości sprawiają, że jesteśmy słodkim rodzeństwem. Wszystkiego najlepszego, sis!.

Szanowna Pani, jest Pani skarbnicą, w której przechowywane i przechowywane są najcenniejsze wspomnienia z mojego dzieciństwa. Wszystkiego najlepszego, siostra!

Kiedy patrzę na Ciebie, czuję, że patrzę w lustro. Kiedy patrzę w lustro, widzę Ciebie. Szczęśliwych urodzin, siostrzyczko!

Dla brata siostra jest tym, kim najlepsza przyjaciółka lub kochanka nigdy nie będzie. Dzięki za wypełnienie luk w moim życiu. Szczęśliwych urodzin, siostro!

życzenia urodzinowe dla siostryByć może jesteśmy siostrami z powodu losu i szczęścia, ale nie ma nikogo, za kim tęskniłabym tak bardzo. Wszystkiego najlepszego, siostro!.

Inspirujesz mnie przez cały rok. Więc Twoje urodziny to świetny moment, aby dać Ci prezent i zwrócić honory. Wszystkiego najlepszego, kochana siostro.

Dzięki za zrozumienie mnie tak bardzo, nie wyobrażam sobie mojego życia bez Twojego magicznego dotyku. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, siostro!.

Cóż by to był za świat bez jasnego słońca i poranka? Tak ciemny i nudny jak moje życie bez siostry jak Ty. Sto lat, siostrzyczko!