Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Urodziny bliskich przyjaciółek zawsze związane są z imprezowaniem i balangowaniem. Nieodłącznym elementem współczesnego świętowania jest przesyłanie krótkich, ale treściwych życzeń dla ukochanej koleżanki, kończącej kolejny rok życia. Ich styl powinien być dobrze dopasowany do charakteru solenizantki, dzięki czemu tekst zdoła ją uszczęśliwić oraz zapewnić o zaangażowaniu osoby składającej życzenia. Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki mogą mieć tradycyjny lub nieco bardziej zabawowy charakter. W treści mogą znaleźć się zarówno inspirujące oraz wzruszające hasła, jak i komiczne przytyki, dotyczące kolejnych świeczek na torcie. Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki śmieszne mogą być niezmiernie, jeżeli tylko solenizantka niepozbawiona jest poczucia humoru oraz posiada dystans do siebie oraz swojego wieku. Zarówno klasycznie zredagowane, jak i śmieszne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki pełne są serdeczności. Dzięki dostępności wielu gotowych przykładów, znalezienie odpowiednio zredagowanych, krótkich życzeń nie powinno sprawić żadnego problemu.

Jesteś wspaniałą kobietą i wspaniałą osobą, a jeszcze lepszą przyjaciółką. Jestem tak podekscytowany, że mam Cię w swoim życiu i tak szczęśliwy z okazji tego wyjątkowego, specjalnego dnia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Dobrze powiedziano, że czas jest najlepszym uzdrowicielem, ale jest też złą kosmetyczką i udowodnił to w Twoim przypadku. Happy Birthday, kochanie!

Mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Coś co obie uwielbiamy….Ups! Zjadłam to po drodze. Nie gniewaj się, odkupię. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej wyjątkowej przyjaciółki.

Urodziny są wspaniałym momentem, aby świętować z tymi, których kochamy. Sto lat dla jednej z najlepszych kobiet, których znam! Wszystkiego najlepszego

Mam nadzieję, że masz naprawdę wspaniałe urodziny i dostaniesz wszystkiego, czego zapragniesz. Zasługujesz na najlepsze zarówno dzisiaj, jak i każdego dnia w roku. Wszystkiego najlepszego na urodziny!

Silna, piękna, niezależna. Oto kilka słów, które opisują Ciebie. Dlatego cieszę się, że mogę być Twoją przyjaciółką. Mam nadzieję, że spędzisz cudowny dzień pełen radości. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Ten SMS nie zawiera dodatkowych tłuszczów, cholesterolu i dodatków. Jest całkowicie organiczny, ale niestety pełen cukru. Ten SMS jest tak słodki, jak osoba czytająca. Wszystkiego najlepszego moja droga!

Jesteś najlepszą przyjaciółką, która zasługuje na to, co najwspanialsze. Dziękuję za to, kim jesteś, każdego dnia w roku. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej ulubionej solenizantki!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś wspaniałą kobietą dającą tyle radości i miłości innym. Cieszę się, że mam Cię w moim życiu i sercu. Sto lat najukochańsza!

życzenia urodzinowe dla przyjaciółkiSto lat dla wspaniałej kobiety. Jesteś dla mnie tak inspirująca i miła każdego dnia. Mam nadzieję, że spędzasz swoje urodziny napełniona najwyższym szczęściem i radością! Życzę Ci wszystkiego najlepszego!