Znalazłeś się na drodze do odzyskania swojej byłej dziewczyny.

Znalazłeś się na drodze do odzyskania swojej byłej dziewczyny.

W wielu przypadkach, po zerwaniu, mogą pojawić się dylematy: Czy dobrze zrobiliśmy, a może to była ta jedyna? Przecież nie było nam wcale aż tak źle. Więc co dalej? Jakmogę odzyskać ukochaną?

Autor: jak odzyskać byłą kobietę

Na pewno nie istnieje magiczne zdanie, które sprawi, iż nasza była partnerka kolejny raz wpadnie w nasze ramiona. Jednakże, jest kilka działań, które możesz podjąć w zamiarze odzyskania byłej dziewczyny. Na samym początku trzeba odpowiedzieć sobie szczerze na pytanie, dlaczego moja dziewczyna mnie rzuciła? Czy głównym powodem stała się utrata zainteresowania tobą, albo odejście do innego, wolała abyście zostali przyjaciółmi, czy może potrzebowała przerwy w waszym związku. Następnie odpowiedz sobie szczerze na to pytanie: Czy chcesz naprawić złe rzeczy w waszej relacji lub usunąć przyczynę rozstania? Jeśli twoja odpowiedz jest twierdząca – wspaniale! Jesteś na drodze do odzyskania swojej byłej dziewczyny. Jakiś czas po zakończeniu związku warto jest dać sobie nieco czasu na zastanowienie i nie kontaktować się ze swoją byłą dziewczyną. A na pewno nie myśleć na okrągło o tym jak odzyskać byłą dziewczynę.

To najlepszy czas na zadbanie o siebie. Możesz, a nawet musisz w tym czasie pracować nad sobą, by móc po jakimś czasie ukazać się swojej dziewczynie jako całkiem nowy człowiek. To również dobry czas na naprawę relacji ze starymi przyjaciółmi, odszukanie nowej pasji, a co się z tym łączy dążenie do umiejętności bycia samemu ze sobą. Ile czasu należy utrzymać bez kontaktu? To sprawa indywidualna i nie ma tutaj złotego środka. Potem powinieneś zacząć wysyłać jej delikatne sygnały, że Twoje życie uległo zmianie i to na lepsze. Bardzo dobrze mogą do tego posłużyć wszelkie media społecznościowe z których korzystanie oboje. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż wykorzystując ten sposób pobudzisz jej ciekawość i ukażesz się na nowo w jej oczach jako całkiem atrakcyjna osoba. W tym etapie może znowu zaczniecie wspólnie spędzać czas. A stąd już tylko krok do odzyskania związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*