Wróżba to wydarzenie w przyszłości, które może się zdarzyć.

Wróżba to wydarzenie w przyszłości, które może się zdarzyć.

Horoskop jest przeznaczony dla osób, którzy wierzą w ukryte znaczenie poszczególnych symboli. Wszyscy posiadają znaki zodiaku, jakie zależą od miesiąca , w którym przyszli na świat. Wróżbici wierzą, iż zarówno znaki zodiaku jak również karty posiadają niezwykle moce, jakie potrafią przewidywać przyszłość. Wróżba jest to zdarzenie w przyszłości, jakie może się wydarzyć albo jest tobie pisane.

 

Jednak nie należy mylić tegoż pojęcia z przeznaczeniem, bo są to całkiem dwa różne zwroty. Dobrym pomysłem na poznanie własnej bliskiej i dalekiej przyszłości jest też horoskop dzienny. W sieci internet jest dużo witryn , które są poświęcone temu zagadnieniu, a ponadto zakładane przez doświadczonych wróżbitów. W okresie pandemii coraz bardziej popularne są streamy, na jakich doświadczeni wróżbici odsłaniają przed nami przyszłość z kart lub używając horoskopu. Z pewnością nie ma badań , które potwierdzają efektywność takich wróżb, niemniej jednak nic przecież nie stoi nam na drodze, aby w nie wierzyć.

 

Zdaniem niektórych ludzi wiara w takie rzeczy nie jest zgodna z religią katolicką i narusza sferę religijną a ponadto wiarę w Boga. Uważam natomiast, iż warto trochę do tej sprawy podejść z pewnym dystansem, bo raczej nikt z nas nie wierzy w to, iż zwykłe karty potrafią wywołać jakieś nieludzkie, demoniczne siły. Uważam, że przepowiadanie przyszłych zdarzeń nie jest możliwe, bo składa się na nią tak dużo zmiennych, że nikt nie potrafi jej odszyfrować. Do tego dochodzi czynnikwolnej i świadomej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*