Po zerwaniu warto jest dać sobie trochę wytchnienia.

Po zerwaniu warto jest dać sobie trochę wytchnienia.

W wielu przypadkach, po zerwaniu, mogą zaistnieć problemy: Czy dobrze postąpiliśmy, a może to była ta jedyna? Wszak nie było nam razem wcale aż tak źle. Więc co dalej? Jakmożemy odzyskać byłą dziewczynę?

Autor: jak odzyskać byłą kobietę

Z pewnością nie działa jakieś magiczne zdanie, jakie spowoduję, że nasza miłość znów wpadnie w nasze ramiona. Jednak, jest kilka działań, które możesz poczynić w zamiarze odzyskania byłej dziewczyny. Na początku musimy odpowiedzieć szczerze na pytanie, z jakiego powodu moja dziewczyna mnie rzuciła? Może powodem była utrata zainteresowania Twoja osobą, albo odeszła do innego, wolała byście zostali przyjaciółmi, czy potrzebowała małej przerwy w waszym związku. Teraz odpowiedz szczerze na kolejne pytanie: Czy potrafisz naprawić złe rzeczy w waszej relacji albo wyeliminować przyczynę rozstania? Jeżeli odpowiedź brzmi twierdząco – to wspaniale! Znalazłeś się na dobrej drodze do odzyskania swojej byłej partnerki. Jakiś czas po zerwaniu trzeba dać sobie nieco czasu na zastanowienie i nie próbować kontaktować się ze swoją byłą dziewczyną. A już na pewno nie można myśleć cały czas o tym jak mogę odzyskać byłą dziewczynę.

Jest to dobry czas by zadbać o siebie. Możesz, a poniekąd musisz przez ten czas pracować nad sobą, aby móc za jakiś czas pokazać się swojej dziewczynie jako zupełnie nowy człowiek. To także dobry czas na poprawienie relacji ze starymi przyjaciółmi, szukanie nowej pasji, co się z tym łączy dążenie do zdolności bycia samemu ze sobą. Ile czasu potrzebujesz bez kontaktu z ukochaną? To sprawa bardzo indywidualna więc tutaj już nie ma złotego środka. W tym czasie możesz zacząć przesyłać jej delikatne sygnały, iż Twoje życie uległo zmianie i to na lepsze. Bardzo dobrze jest wybrać wszelkie media społecznościowe z których korzystacie. Jest duże prawdopodobieństwo, że w ten sposób pobudzisz jej zainteresowanie i ukażesz się na nowo w jej oczach jako bardzo interesująca osoba. W tym etapie może znowu zaczniecie się spotykać i wspólnie spędzać czas. A stąd już bardzo blisko do odnowienia waszego związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*