Krótkie życzenia urodzinowe

W pośpiechu wiele osób nierzadko zapomina o urodzinach obchodzonych przez najbliższych. Rozwiązaniem tego problemu mogą być treściwe, krótkie życzenia urodzinowe wysyłane za pomocą SMS. Ich uniwersalna i zwięzła forma pozwala na zawarcie wszystkich najbardziej szczerych oraz wzruszających życzeń, a jednocześnie pozwala na spełnienie nie zawsze łatwego obowiązku umiejętnego zredagowania odpowiedniej treści. Nie każdy posiada tę umiejętność, dlatego życzenia urodzinowe SMS mogą się okazać zbawienne nawet w ostatniej chwili. Ze względu na swoją uniwersalność, tego typu wiadomość może być przesłana do praktycznie każdego solenizanta. Składane na żywo życzenia urodzinowe krótkie zwykle nie są, ponieważ wymagają namysłu i odpowiedniego doboru słów. Gotowy SMS rozwiązuje ten problem w stu procentach, pozwalając na przesłanie prostej i nieskomplikowanej wiadomości, w której zawarta zostanie cała gama uczuć skierowanych do bliskiej osoby. Dzięki temu każdy solenizant poczuje się doceniony i zapamiętany.

Wysyłam Ci uśmiechy na każdą chwilę Twojego specjalnego dnia! Baw się dobrze i miej szczęśliwe urodziny!

Mam nadzieję, że Twój szczególny dzień przynosi Ci wszystko, czego pragnie Twoje serce! Życzę Ci przede wszystkim dnia pełnego miłych niespodzianek!

Urodziny. Przypadają tylko na jeden dzień w roku, więc zrób coś, co uczyni ten dzień niezapomnianym! Sto lat!

To miłe uczucie, gdy wiesz, że ktoś Cię lubi. Ale czujesz się znacznie lepiej, gdy wiesz, że ten ktoś nigdy nie zapomina o Twoich urodzinach.

Piękna wiadomość dla ślicznej osoby o cudownym stylu, która życzy wspaniałych urodzin!

Myślenie o Tobie i o dobrych czasach sprawia, że się uśmiecham! Wszystkiego najlepszego mój drogi!

Szczęśliwe urodziny do przyjaciela, który jest zawsze blisko mojego serca. Świętuję ten wyjątkowy dzień razem z Tobą. Chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie i życzę wspaniałych urodzin!

Tańczę i śpiewam w Twoje urodziny! Tylko, że mnie nie widzisz! Sto lat!

Chciałbym świętować z Tobą. Niech życie prowadzi Cię do wielkiego szczęścia, sukcesu i nadziei. Niech wszystkie Twoje życzenia się spełnią!

Latać samolotem ambicji i wylądować na lotnisku sukcesu. Niech Twoja przyszłość zawsze świeci światłem miłości. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

To był deszczowy dzień, kiedy się urodziłeś, Ale to nie był deszcz. Niebo płakało, ponieważ straciło swojego najpiękniejszego anioła. Szczęśliwego życia, Przyjacielu!

W delikatnym blasku gwiazd, niech Twoje marzenia się spełnią, każda gwiazda każdej nocy przynosi miłość i radość … Happy Birthday! Niech Twój dzień wypełni ciepłe słońce miłości i jasny kolor śmiechu.

krótkie życzenia urodzinoweKiedy myślę o moich ulubionych potrawach, nigdy nie mogę się zdecydować. Ale kiedy myślę o moich ulubionych ludziach od razu wiem, że myślę o Tobie! Wszystkiego najlepszego!

Znalezienie wspaniałego przyjaciela jest jak szukanie koniczyny czterolistnej. Ale miałem szczęście! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Niech piękno i szczęście otoczy Cię dziś i później.