Koszulki z własnym nadrukiem to wyroby bardzo trwałe.

Koszulki z własnym nadrukiem to wyroby bardzo trwałe.

Odzież personalizowana i koszulki to w ostatnim czasie niezmiernie popularne gadżety reklamowe, jak i indywidualne i dopasowane prezenty lub upominki. Jak przygotować tego rodzaju produkty? Czym one się wyróżniają? Na czym dokładnie polega tworzenie koszulek reklamowych?

Dużą zaletą koszulki z własnym nadrukiem jest to, że mamy możliwość dopracowania wszystkich szczegółów. Autor projektu może także wykorzystać sporo szczegółów tyczących pewnej sytuacji albo osoby, jak także przygotować reklamę czy ofertę przedsiębiorstwa.
Koszulki z swoim nadrukiem to towary wyjątkowo trwałe, opracowane z profesjonalnej materiału. Naniesiony nadruk jest wodoodporny, przyjemny w dotyku, nie zawiera substancji toksycznych, jak również nie jest podatny na zniszczenia podczas prania. Ubrania z nadrukiem nie wywołują żadnych alergii, a kolor na koszulce zostaje intensywny a także żywy.
Koszulki na zamówienie tworzone są przy pomocy wielu metod i technik. Każdy jeden projekt dopasowywany jest do założeń a także oczekiwań osoby zamawiającej. Pośród najbardziej popularnych technik do realizacji tego typu projektów można wymienić:
– technika cyfrowa,
– nadruk przy użyciu folii flex – wgrzewanie wyciętego projektu w tkaninę, z zastosowaniem bardzo wysokiej temperatury oraz odpowiednich żelazek.
– sublimacja – wnikanie w materiał profesjonalnego barwnika pod wpływem odpowiedniej, bardzo wysokiej temperatury. Odzież znaczona tego rodzaju metodą powinna być w białym, jasnym kolorze wykonana z poliestru.
– metoda premium flock – zadrukowanie profesjonalnej folii, która potem  nanoszona jest na koszulce.
– druk bezpośrednio na tkaninie – DTG – znakowanie za pomocą nowoczesnej drukarki do materiałów, która wykorzystuje projekty dokładne, trwałe oraz szatę graficzną profesjonalnej jakości.
– sitodruk – nadruk przy pomocy poprzednio przygotowanej matrycy. Projekty koszulek przygotowywane hurtowo.
– haft komputerowy – nadruk na koszulce stworzony za pomocą właściwie przystosowanych urządzeń i dobranych do zdobienia nici. Konkretna grafika jest wszywana w materiał ubrania.
W jaki sposób dopasować najlepszą metodę nadruku?
Ażeby grafika była stosownie zamieszczona na materiale należy wziąć pod uwagę wiele niebagatelnych czynników. Pośród najistotniejszych powinno się podać: cel oraz przeznaczenie bluzki, ilość wykonywanych projektów, kształt i wielkość szaty graficznej, okoliczności zastosowania ubrań, prywatne preferencje nabywcy.
Wykonanie bluzki na zamówienie to powszechne działania, którego wykonanie nie zajmuje wiele czasu. Niektóre tego typu projekty możliwe są do wykonania od ręki, inne muszą mieć parę dni.  Szablon i grafika którą zamieszcza się na odzieży może być indywidualnym projektem klienta, jak także szablonem przygotowanym poprzez dana firmę albo zakład usługowy.
Cena takiej koszulki zależna jest głównie od materiału z jakiego zrobiona ona jest, wybranej metody nanoszenia grafiki, wielkości a także złożoności projektu, jak również spersonalizowanych uwarunkowań danej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*