Jeżeli lubicie przejażdżki rowerowe, z całą pewnością skorzystacie z ścieżki rowerowej Władysławowo-Hel.

Jeżeli lubicie przejażdżki rowerowe, z całą pewnością skorzystacie z ścieżki rowerowej Władysławowo-Hel.

Nawet jeżeli w te wakacje nie zdołasz wyjechać do Chorwacji lub Włoch, wakacje nad naszym polskim morzem także mogą być wspaniałe. Spora liczba niewielkich a także tych nieco większych wakacyjnych miejscowości zachwyci dosłownie najbardziej wymagających podróżników. Zapraszamy was dziś do pięknego miasta nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Kuszące atrakcje Władysławowa
Jeśli lubicie jeździć na rowerze, niewątpliwie będziecie mogli skorzystać z trasy rowerowej na odcinku Władysławowo-Hel. Nie możecie absolutnie zapomnieć oczywiście o odwiedzinach w Dolinie Chłapowskiej i rezerwacie Słone Łąki! Lubiący odpoczywać na plaży podczas drogi na piaski w Cetniewie z pewnością sfotografują się przy słynnej Alei Gwiazd Sportu i… pięknej Koronie Himalajów! Jeżeli zaskoczy was pogoda deszczowa, możecie wziąć dzieciaczki do słynnego Muzeum Motyli lub na wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. Dokładnie w tym samym obiekcie jest także wieża widokowa, niemniej jednak jeśli dzieci będą marudzić, że bolą ich nogi, oczywiście można wjechać windą. W słoneczne dni pociechy oprócz plaży (która ciągnie się 23 km) z całą pewnością będą chciały okupować Lunapark Sowiński, Ocean Park, Tarzan Park  a oprócz tego domek który stoi do góry nogami. Koniecznie zobaczcie z nimi Port Morski! Być może skusicie się na wyprawę statkiem wycieczkowym Kaczątko? Pasjonaci historii, którzy przybywają do Władysławowa, odnajdą się w Hallerówce i Adiutantówce, z kolei jeśli wybiorą się odrobinę dalej, do Sławutowa, zwiedzą atrakcyjną osadę średniowieczną. W niedalekim Swarzewie można przejść poprzez Labirynt Kukurydzy, a w pobliskim Rozewiu wejść latarnię morską.

Przyjemny nocleg we Władysławowie
Sporo interesujących atrakcji jak na jeden dzień? Niewątpliwie warto tu zostać na dłużej. Jeżeli rozchodzi się o ofertę noclegi Władysławowo ma bogatą propozycję. Domki, pokoje, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, a ceny atrakcyjne dla każdej osoby. Położone w pobliżu plaży lub trochę dalej, ale z opcją dowozu, mające piękne place zabaw dla dzieci, trampoliny, własne kuchnie, pełne wyposażenie – tutejsze noclegi dają szansę błogiego odpoczynku po całym roku ciężkiej pracy (i pandemii koronawirusa). Fani prostoty znajdą tu cudowne,drewniane domki holenderskie a także piękne domki w stylu skandynawskim, a nawet cztery duże pola campingowe. Ekskluzywne pensjonaty o najwyższym poziomie skuszą uczestników spotkań firmowych. W końcu noclegi Władysławowo proponuje nie tylko sezonu letniego, ale poprzez cały rok. Zarezerwuj nocleg już teraz!

Przyjedź na wakacje do pięknego Władysławowa!
Dzięki wspaniałej sieci komunikacyjnej urlop we Władysławowie staje się znacznie bardziej atrakcyjny. Możecie tu bezproblemowo dostać się z absolutnie każdego miejsca naszej Ojczyzny. Nawet jeśli popsuje się Wam samochód, będziecie mogli odstawić go do warsztatu samochodowego, a następnie, używając SKM, śpiesznie być w Jastrzębiej Górze czy na Helu lub wybrać się w eskapadę do Gdyni, Gdańska czy Sopotu. Oczywiście samo miasteczko, chociaż jest wielkie, także będziesz mógł zwiedzić na nogach. Jeżeli zatem myślisz, w jakim miejscu spędzić wczasy, przyjedź do malowniczego Władysławowa – obiecujemy, że nuda Ci nie grozi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*