Hybrydowy manicure na pewno góruje nad malowaniem paznokci zwyczajnym lakierem.

Hybrydowy manicure na pewno góruje nad malowaniem paznokci zwyczajnym lakierem.

Paznokcie hybrydowe to mega hit ostatnich sezonów. Najprawdopodobniej jeszcze dość długo będzie się utrzymywać. Manicure hybrydowy Kraków zdecydowanie góruje nad malowaniem sobie paznokci zwyczajnym lakierem ze względu na długotrwałość krycia oraz dodatkowo dość szybkie wysychanie. Kilka krótkich chwil po ukończeniu malowania swoich paznokci możemy porwać się zwykłym pracom.

 

Nie będziemy zmuszeni czekać całe wieki, do momentu aż nasze nowo pomalowane paznokcie wreszcie wyschną, a na koniec i tak zostać z ryską na pięknym lakierze. Paznokcie hybrydowe są gotowe do użytku zaraz po wyjściu z salonu/ lub zrobieniu manicure w domu. Co więcej, mamy coraz to więcej opcji. Jest kilka spółek, które posiadają szeroką gamę produktów potrzebnych do hybryd.

 

Producenci zaskakują nas odcieniami a ponadto dodatkami: drobinkami, pyłkami, brokatem, lakierami w stylu cat eye a dodatkowo małymi diamencikami czy innymi dodatkami, które istnieje możliwość mocować na swojego paznokcia. Hybrydowy lakier nakłada się szybko oraz efektownie, bez trudu utwierdza i gotowe! Istnieje możliwość robić hybrydy zarówno w salonie, jak i we własnym zaciszu. Co najlepiej wybrać? Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, a bardzo zależy ci na doskonałym wykończeniu- wybierz się do salonu. Zrób to też wówczas, w momencie gdy masz ochotę na nieco bardziej misterne dodatki albo lakier, jakiego nie jesteś do końca pewna a nie zamierzasz kupić.

 

Najlepszym pomysłem jest nabycie kompletnego zestawu do robienia manicure w domu. Wymaga to od nas jednakże cierpliwości i nakładu pieniężnego. Przeważnie manicure zrobiony w domu trzyma się odrobinę krócej niżeli ten z salonu. Wybór należy do ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*