Hybrydowy manicure jest coraz bardziej popularny.

Hybrydowy manicure jest coraz bardziej popularny.

Manicure hybrydowy jest coraz bardziej lubiany. Zawdzięcza to swojej niezwykłej trwałości a także efektywnemu wyglądowi. W przeciwieństwie do normalnego lakieru, hybryda jest bardzo odporna wszelkie uszkodzenia a także nie ma tendencji do odpryskiwania. Paznokcie będą z pewnością wyglądały na zadbane i zdrowe nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym jest paznokcie hybrydowe Kraków centrum?

 

Jest to niezwykłe połączenie normalnego lakieru oraz specjalnego żele do manicure. Będziemy mogli go zrobić w profesjonalnym studiu albo we swoim lokalu mieszkalnego. Jednakże do własnoręcznego wykonania paznokci hybrydowych, potrzebny będzie zakup kilku rzeczy, takich jak przykładowo kolor hybrydy, baza do hybrydy, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to z pewnością duży wydatek, zaś kupione akcesoria wystarczą nam na długi czas oraz będziemy potrafili robić sobie we własnym zakresie hybrydy. Kiedy już obeznamy się dobrze z techniką wykonywania hybrydowych paznokci, całkowity proces ma możliwość trwał do kilkunastu min.. Czas jest krótki, a ostateczny efekt długi. Zmienianie hybrydy nie jest wcale skomplikowane. Starczy spiłować nawierzchniową warstwę paznokcia, na którym jest położona hybryda. Potem zamaczamy wacik w płynie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na jakiej jest lakier a następnie owijamy w folię aluminiową. Po 15 minutach musisz sprawdzić, czy hybryda schodzi. Jeżeli tak jest, delikatnie zdejmujemy lakier pilnikiem lub patyczkiem drewnianym. Jeśli nie, przykładamy znowu wacik na parę minut.

 

Po takim zabiegu, powinno sięużyć specjalnych odżywek, , które pomagają utrzymać znakomitą formę płytki paznokcia. Warto mieć na uwadze, że jeśli nasze płytki paznokciowe są chore, uszkodzone albo osłabione, nie powinnaś kłaść na nie hybrydy, bo może bardziej je uszkodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*