By podziwiać bajeczny polski krajobraz wystarczy znacznie niższa wysokość.

By podziwiać bajeczny polski krajobraz wystarczy znacznie niższa wysokość.

Myślisz nad wyborem upominku? Pragniesz zrobić mu niezapomnianą niespodziankę i wspaniałe przeżycie? Na pewno na podarowanie paska bądź wody toaletowej było już całe mnóstwo różnych okazji. Jeżeli masz dosyć tego typu nieciekawych oraz szablonowych pomysłów zastanów się nad czymś całkiem nowym, a dodatkowo fantastycznie ekscytującym. W ofercie naszej firmy posiadamy lot szybowcem i skok ze spadochronem.

 

W taki oto sposób wręczysz coś zupełnie innego niż następny prezent, który będzie leżał głęboko w szufladzie – będziesz mogła obdarzyć go niepowtarzalnym przeżyciem, do którego wracać będziecie jeszcze nie raz we wspomnieniach. Motolotnia jest to niesamowita maszyna, która jednocześnie łączy w sobie prędkość którą gwarantuje silnik wraz z wspaniałymi emocjami podczas lotu. Dzięki temu zdołamy kontrolować kierunek lotu. Zakupiony u Nas voucher obejmuje krótki instruktaż pilota z doświadczeniem, który również szacuje warunki pogodowe określonego dnia i zezwala na start. Paralotniarze mogą wzbijać się na wysokość 4 tys. metrów nad poziomem morza, aby wzbić się wyżej wymagana już jest specjalna aparatura tlenowa.

 

Żeby móc podziwiać wspaniały krajobraz naszego kraju starczy znacznie niższa wysokość. Jeśli osoba, której chciałbyś zrobić miłą niespodziankę, kocha dreszczyk emocji skok na bungee z całą pewnością zapewni skok niezapomnianych wrażeń. Tego typu skok odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika skoku. Prezent dla drugiej połówki wcale nie musi być nudny. Zapewnij prezent dla niego – fantastyczny lot i dawkę adrenaliny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*